Križevi Ulje
Župne obavijesti

31. NKG (31.10.2021.)

Ovaj tjedan slavimo

Pon.   SVETKOVINA SVI SVETI
Uto.   DUŠNI DAN
Sri.    Sv. Hubert, sv. martin iz Porresa, sv. Rupert, Silvija, Bernard, Ida
Čet.   sv. Karlo Boromejski, Karolina Drgutin, Drago, Dragica, Draga
Pet.    Svi sveti srijemski mučenici, sv. Emerik, Elizabeta, Zaharija, Mirko
Sub.   sv. Leonard, Melanija, Teobald, Kirstina, Modesta
Ned.  32. NEDJELJA KROZ GODINU

Sv. Mise 31.10.-7.11.

Nedjelja – 31. Nedjelja Kroz Godinu (31.10.2021.)
U Ježevu
 – 8 sati – Mato te iz ob. Grgić
U Savskom Nartu
 – 9:30 sati – Anđa i Marko Petrušić, Mato te iz ob. Grgić
11 satipro populo

Ponedjeljak (1.11.2021.) – SVI SVETI
U Ježevu
 – 12:30 sati
– Blagoslovna molitva kod središnjeg križa na groblju u 13:30 sati
U Savskom Nartu
 – 9:30 sati – na č. Svih Svetih po nakani, Anto i Janja Draguljić, Kristina, Anto, Jozo i Ilija Kuprešak, Marija i Mata Fudurić, Ivka i Branko i +iz. ob. Tankuljić, Ilija i roditelji, iz ob. Jurić, Juro i Jela Pejić, Mate i Manda Barbarić i Jela, Jerković, Luka Ilija i Janja Mari, na č. Svih Svetih po nakani,Anto i Janja Draguljić, Kristina, Anto, Jozo i Ilija Kuprešak, Marija i Mata Fudurić, Iva Bešlić, Jozo, Marušić, Svetlana Filipović, Nikica Sižul, Ivka i Branko i +iz. ob. Tankuljić, Ilija i +roditelji, iz ob. Jurić, Juro i Jela Pejić, Mate i Manda Barbarić i Jela Jerković, Luka Ilija i Janja Marić, Ilija Krajinović, Franjo i Niko Majić, Stipo i Manda Lukić, +Mato Grgić-Ivanović, Jozo i Marija Jerković,  Pile i Mare Davidović, Marko Milovac, iz ob. Jurilj, Luka i Kata Brekalo, Ivica, Doma, Ivan i Ruža Jozić, Luka i Kata Brekalo, Ivica, Doma, Ivan i Ruža Jozić, Anđelka, iz ob. Mihić, Josipović, Pejo i Anto Agatić, Ilija i, iz ob. Bogdanović
11 satipro populo
– Blagoslovna molitva kod središnjeg križa na groblju u 15 sati

Utorak (2.11.2021.) – DUŠNI DAN
U Savskom Nartu
 – 9:30 sati – na č. sv. Josipu po nakani za sve donatore i dobročinitelje župe, po nakani za one za koje se nema tko moliti, iz ob. Mršić i Grgić, iz ob. Ravlić, Ćurić i Matić, Stipo i Manda Lukić, Jozo i Marija Jerković, Aračić i Šimić, Franjo Slišković i Ivan Kirin, Marko, Manda i Stipo Đukić, iz ob. Zorić i Kozina, +iz ob. Marušić i Franjić, Ivo, Ivan, Kata i iz ob. Ćosić, Kata i Ivo Stojčević, Anto, Janja Draguljić, Božo Antunović, Marko Manda i Stipo Đukić, Marko, Anto i Kata Matijević, Ivica Marko i Mara Benković, Anica Marinović, Vlado Žibrat i Manda Ivanda, Marko Čakarić, Ilija Bilanović i Janja Draguljić, za duše u čistilištu

Srijeda
 – 18 sati – Marijan i Franjo Kokanović

Četvrtak
 – 18 sati – Anica Marinović

Petak
 – 18 sati – na č. MB po nakani, na č. Presvetog Srca Isusova u zahvalu, Jela i iz. ob. Marić, Anica Marinović, Mato Anđa, Ivka i iz ob. Lovrić, Ivo, Marija, Jerko, Jure i Kata Matijević, Ivan Lovrić, za duše u čistilištu

Subota
 – 8 sati – Anica Marinović

Nedjelja – 32. Nedjelja Kroz Godinu (7.11.2021.)
U Ježevu
 – 8 sati – Dragutin Hutinec
U Savskom Nartu
 – 9:30 sati – Ilija, Manda i Finka
11 satipro populo

Za liturgiju današnje nedjelje posjetite stranice HILP-a: Otvori…

Potpuni oprost za pokojnike sa dušama u čistilištu

Može se postići:

  • tko pohodi groblje i u dane od 1. do 8. studenoga moli za pokojne
  • tko na današnji dan pohodi neku crkvu uz sakramentalnu ispovijed i pričest
  • izmoli Molitvu Gospodnju i Vjerovanje te moli na nakanu sv. Oca

Župne kateheze

Za pričesnike i krizmanike ovaj tjedan nema kateheza zbog blagdana i epidemioloških mjera

U ponedjeljak Marijina Legija

U utorak u 20 sati – proba velikog zbora

U srijedu u 20 sati – proba zbora jutarnje mise (dječjeg zbora)

U četvrtak Škola molitve u 19 sati

U subotu radionica za djecu u 10 sati

U subotu u 11 sati ministrantski susret

Ostalo

Župni ured radi od utorka do petka od 18.30 – 19.30 sati.

– velika hvala obiteljima koje su dali svoj prilog za namještaj župnih prostorija, vraćanje duga te za crkvu

U utorak molimo za sve dobročinitelje i donatore za crkvu na č. sv. Josipu Radniku.

Tisak: Glas Koncila